Zarezerwuj

Transfer turystyczny

Chamelion Transfer oferuje transfer turystyczny na najwyższym poziomie. Zapewniamy komfortowe poruszanie się po różnych zakątkach Polski. Realizujemy Wasze plany, bądź też przedstawimy, przygotujemy własną ofertę, według Państwa zainteresowania i oczekiwania.

Na życzenie klienta zapewniamy asystę zaprzyjaźnionych przewodników i tłumaczy, z których usług można skorzystać albo doraźnie (zwiedzanie jakiegoś obiektu), albo całodobowo – zgodnie z potrzebami. Oferujemy wszelkie niezbędne w trakcie transportu przedmioty – chusteczki higieniczne, zimne napoje, foteliki dla dzieci, dostęp do Wi-Fi i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami wycieczek do miejsc, które zostały opisane na stronie Chamelion Transfer.

Ważne są dla nas elastyczność i wysoki poziom świadczonych usług, a co za tym idzie – Wasze zadowolenie i satysfakcja z podróży. W związku z tym każdy przedstawiony pomysł i plan może ulec mniej lub bardziej znaczącej modernizacji tak, by sprostać Waszym oczekiwaniom.

Auschwitz-Birkenau

Auschwitz-Birkenau

Cofnij się do czasów II wojny światowej i odwiedź jedno z najważniejszych miejsc pamięci w Polsce, muzeum były Niemiecki Nazistowski Obóz Koncentracyjny i Zagłady Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu.

Czytaj więcej...

Kopalnia Soli w Wieliczce

Kopalnia Soli w Wieliczce

Poznaj wpisaną na listę dziedzictwa UNESCO Kopalnię Soli Wieliczka. Znana na całym świecie trasa turystyczna, powstała na przełomie XVIII i XIX wieku.

Czytaj więcej...

Stare Miasto w Krakowie

Stare Miasto w Krakowie

Kraków - historyczna stolica Polski, siedziba najstarszego uniwersytetu w Polsce, Uniwersytetem Jagiellońskim, jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się gospodarczo miast i obszarów aglomeracyjnych w Polsce.

Czytaj więcej...

Kazimierz w Krakowie

Kazimierz w Krakowie

Wizyta na Kazimierzu to obowiązkowy punkt w programie zwiedzania Krakowa. Niegdyś zaniedbany, dzisiaj zmodernizowany, rozkwita i przyciąga coraz więcej turystów.

Czytaj więcej...

Kopalnia soli w Bochni

Kopalnia soli w Bochni

Bochnia to miasto w południowej Polsce, które słynie przede wszystkim z atrakcji turystycznej, jaką jest Kopalnia Soli Bochnia. Zwiedzając kopalnię, zobaczyć można precyzyjnie wykute z soli figury, które niegdyś wykonali pracujący w niej górnicy.

Czytaj więcej...

Zakopane

Zakopane

Zakopane, stolica polskich gór. Setki tysięcy turystów odwiedzających tę miejscowość niezależnie od pory roku nie może się mylić! Odwiedź Krupówki, wybierz się na wędrówkę w Tatry, spaceruj po Zakopanem, nad którym króluje Giewont.

Czytaj więcej...

Krynica Zdrój

Krynica Zdrój

Krynica Zdrój stanowi idealną bazę wypadową na różnego rodzaju wycieczki. Dużym powodzeniem wśród turystów cieszą się lokalne atrakcje turystyczne jak np.: Muzeum Pszczelarstwa, pasieki, Szlaki Architektury Drewnianej, Szlak Cerkwi Łemkowskich.

Czytaj więcej...

Częstochowa

Częstochowa

Częstochowa to miasto w południowej Polsce, w którym znajduje się Bazylika Jasnogórska oraz Klasztor na Jasnej Górze. To właśnie na Jasnej Górze oglądać można obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, który przez chrześcijan uważany jest za cudowny.

Czytaj więcej...

Energylandia w Zatorze

Energylandia w Zatorze

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Czytaj więcej...