Zarezerwuj

Transfer okazjonalny

Klienci w ważnych dla siebie chwilach chcą być pewni, że wszystko zostanie zrealizowane według ustalonego wcześniej planu. Wiemy również, że w tym przypadku niezbędna  jest elastyczność, umiejętność wyczucia potrzeb klienta i efektywność rozwiązywania każdego napotkanego problemu. Taką właśnie usługę gwarantujemy wszystkim, którzy zdecydują się skorzystać z  usługi transfer okazjonalny.

Czym jest dla nas transfer okazjonalny? Kameralne, jak również wystawne śluby i wesela,  pełne emocji i wrażeń wieczory panieńskie i kawalerskie,  eleganckie przyjęcia okolicznościowe,  ważne eventy, konferencje i gale, a także wyjazdy typu incentive. Odległe miejsce, ilość kilometrów czy liczba osób, nie stanowią dla nas żadnej przeszkody.

Spraw, by wyjazd był od początku do końca rozrywką, a wszystko inne zostaw nam.

Eventy, konferencje, gale

Eventy, konferencje, gale

Mamy świadomość, że uczestnictwo w tego rodzaju wydarzeniach obliguje do punktualności i precyzyjnego realizowania planu. Dopasujemy się do Twoich oczekiwań tak, by Cię nie zaskoczyło. Jeśli jednak zdarzy się coś, co pokrzyżuje Twoje plany, pomożemy Ci w realizacji „planu B”.

Czytaj więcej...

Wyjazdy firmowe - incentive

Wyjazdy firmowe - incentive

Nowoczesny system zarządzania pracownikami szczególną rolę przywiązuje się do właściwego komfortu pracy. Pracownicy i ich szefowie spotykają się nie tylko na lokalnych lunchach czy kolacjach, lecz także na weekendowych, a nawet kilkudniowych wycieczkach.

Czytaj więcej...

Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia okolicznościowe

My jesteśmy po to, aby przejąć część obowiązków organizatora. Tego typu imprezy dla rodziny i znajomych stają się coraz popularniejsze.

Czytaj więcej...

Ślub i wesele

Ślub i wesele

Młoda para, świadkowie oraz rodzice mają na głowie masę spraw związanych z organizacją ślubu i wesela, dlatego polecamy swoją usługę transportową.

Czytaj więcej...

Wieczór panieński i kawalerski

Wieczór panieński i kawalerski

Mamy doświadczenie nie tylko w organizowaniu transferów na tradycyjne, klasyczne uroczystości, lecz także na noce pełne zabawy i atrakcji.

Czytaj więcej...