Zarezerwuj

Transfer lotniskowy

Przylot do obcego kraju może być świetną przygodą, ale również wielkim problemem, jeśli ktoś nie wie jak dotrzeć do wybranego hotelu. Nie trzeba być zresztą obcokrajowcem, żeby mieć trudności z odnalezieniem się w dużym, czy też po prostu w obcym mieście. Nie mówiąc już o tym, że po męczącym locie każdy marzy najbardziej o odpoczynku, a nie o poszukiwaniu autobusu czy TAXI. Z tą myślą stworzyliśmy nasze usługi - komfortowy transport lotniskowy. Gwarantujemy, że każdej chwili, gdy jest to konieczne nasz szofer wykona transfer w wybrane miejsce, z każdym bagażem. Nasza firma świadczy usługi transferu w całej Polsce, z których mogą skorzystać wszyscy.

Transfer prywatny

Transfer prywatny

Kierujemy swoją ofertę do wielu grup klientów. Często naszymi gośćmi są osoby, które podróżują w celach prywatnych, na wakacje czy też odwiedzić dawno niewidzianą rodzinę. Co istotne, usługi Chamelion Transfer dostosowane są również do podróżujących rodzin.

Czytaj więcej...

Transfer biznesowy

Transfer biznesowy

Ten typ przejazdu przeznaczony jest dla podróżnych biznesowych. Ofertę kierujemy zarówno do obcokrajowców, jak i podróżnych krajowych. Nasza flota jest przystosowana do przewozu osób z dysfunkcjami, co najlepiej świadczy o wysokim poziomie naszych usług.

Czytaj więcej...

Co jeszcze nas wyróżnia?

Co jeszcze nas wyróżnia?

Jest szereg naszych zalet, na które chcemy nieskromnie Wam zwrócić uwagę! Jesteśmy firmą z licencją przewoźnika, która pracuje 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, przez wszystkie dni w roku!

Czytaj więcej...