Zarezerwuj

O nas

Kim jesteśmy?

Chamelion Transfer to firma transferów lotniskowych, turystycznych, okazjonalnych oraz  rzeczy wraz z bogatym wachlarzem usług concierge. To  zdefiniowana na nowo pasja, zaangażowanie, obsługa klienta na najwyższym poziomie, wysokie standardy, nienarzucające żadnych ograniczeń. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Chamelion Transfer to nie tylko przewóz osób. Przewozimy  również  ich emocje, uczucia i potrzeby.

Co oferujemy?

Nasza holistyczna usługa łączy wysoką jakość obsługi klienta, zarówno na pokładzie naszej floty jak i poza nią. Działamy aktywnie na polu transferów lotniskowych, gdzie specyfika gościa determinuje bezpośrednio naszą jakość. Z kolei mocno spersonalizowana oferta transferów okazjonalnych, takich jak śluby, eventy i konferencje, z pewnością pokaże naszą kreatywność. Transfery turystyczne, które również stanowią element naszej oferty, pozwalają odkryć na nowo wyjątkowe miejsca. Przewóz rzeczy to terminowość, elastyczność i personalizacja wykonania usługi.

Nasi kierowcy i współpracownicy

Nasi kierowcy i partnerzy transportowi to nie tylko ludzie z doświadczeniem, ale także z charyzmą i zaangażowaniem. Największy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów. Staramy się także sprostać oczekiwaniom. Dlatego właśnie współpracujemy z firmami, które wykonują usługi concierge  na najwyższym poziomie. Nasza kilkuletnia współpraca pozwala zagwarantować Klientom profesjonalizm naszych partnerów. To dzięki nim poszerzyliśmy ofertę o transport dużych grup.

Nasi pasażerowie

Dla wygody naszych pasażerów oferujemy pakiet dodatkowych udogodnień na pokładzie. Dostosowujemy się do małych i dużych wymagań – począwszy od chusteczek higienicznych i butelek wody przez WIFI, po foteliki dla dzieci i asystę przy transporcie bagaży. Zarówno Klienci z różnymi dysfunkcjami, jak również z towarzyszącymi w podróży zwierzętami poczują wygodę podczas transferu na pokładzie naszych pojazdów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

A dla najmłodszych…

Najmniejsi pasażerowie mają zapewniony komfort i bezpieczeństwo przejazdu w fotelikach samochodowych. Oferujemy im także przygodę, bo jesteśmy firmą przyjazną dzieciom.

Innowacyjne podejście – jesteśmy dla Ciebie i Twoich potrzeb

Pakiety usług, które znajdują się w naszej ofercie, to niewielka tylko część tego, czym się zajmujemy. Specjalizujemy się w organizacji wszelkiego rodzaju wycieczek na zamówienie. Na życzenie Klienta tworzymy projekt wyjazdu wraz z wszystkimi udogodnieniami. Kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Kto może skorzystać z naszych usług?

Świadczymy nasze usługi dla Klientów indywidualnych, korporacji, hoteli, apartamentów, ambasad oraz centrów kongresowych na terenie całej Polski. Grupa odbiorców naszych usług  jest więc nieograniczona.