Zarezerwuj
Wróć

Międzynarodowe Targi Turystyczne w Warszawie – World Travel Show

W Chamelion Transfer nieustannie staramy się poszerzać naszą ofertę, a co za tym idzie – wciąż wzbogacamy się o nowe rozwiązania i pomysły, które – jak mamy nadzieję – będą pozytywnie zaskakiwać i satysfakcjonować naszych Klientów. W rozwoju pomaga nam udział w różnorodnych targach na terenie całej Polski.  

Pracownicy firmy Chamelion Transfer wzięli udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych w Warszawie, które odbyły się w dniach od 19 do 21 października 2019 roku w Ptak Warsaw Expo. World Travel Show to największe w Polsce targi turystyczne, na których pojawiło się ponad 800 wystawców, w czego około 300 stanowili goście zagraniczni.

Parterem tegorocznych Międzynarodowych Targów Turystycznych były Stany Zjednoczone, a funkcję ambasadora pełniła Martyna Wojciechowska. Znanymi, zaangażowanymi w wydarzenie osobami byli między innymi Andrzej Bargiel, Wojciech Cejrowski i Aleksander Doba.

My, jako Chamelion Transfer, nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów i zawarliśmy ciekawe współprace. Naszymi partnerami stały się: liczne biura podróży, hotele i restauracje. Wydarzenie pomogło nam w realizacji planów poszerzenia sektora turystycznego o transfery, które przyczynią się do przyspieszenia obsługi klienta turystycznego na równie wysokim jak dotychczas poziomie, z uwzględnieniem wszystkich wypracowanych standardów.

Mamy nadzieję, że ta ciekawa lekcja przyniesie efekty we wciąż modernizowanym, nowatorskim podejściu zapewniania komfortu naszym Klientom w dotarciu do celu w zabieganym świecie. W Chamelion Transfer proponujemy rozwiązania ze świadomością, że dla Was każda chwila wytchnienia i niemyślenia o obowiązkach jest bezcenna.

World Travel Show