Rezerwacja

i

Czym się wyróżniamy?

Holistyczne usługi transferowe - wozimy ludzi i ich emocje

Niski czas oczekiwania
Oczekiwanie w cenie

Opóźnił się samolot? Niczym się nie martw. Będziemy na Ciebie czekać do 60 minut w przypadku transferu lotniskowego i do 15 minut przy pozostałych transferach.

All inclusive
All inclusive

Nasza oferta jest zawsze uszyta na miarę Twoich oczekiwań. Nie zawiera żadnych ukrytych kosztów i wszystko jest zgodnie z Twoimi oczekiwaniami oraz uwzględnia wszelkie podatki, opłaty przejazdowe, parkingowe i inne koszty.

Profesjonalni kierowcy
Profesjonalni kierowcy

Oferujemy wspaniałą poróż z naszymi wykwalifikowanymi kierowcami, spełniającymi wymogi formalne oraz w pełni ubezpieczonymi.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Jako licencjonowany przewoźnik, spełniamy wymogi formalne abyś czuł się bezpiecznie podróżując z nami.

WI-FI na pokładzie
Wi-Fi na pokładzie

W trosce o Twoją przyjemną podróż gwarantujemy darmową sięc Wi-Fi na pokładzie samochodu.

Wygodna platność
Wygodna płatność

Możesz zapewnić sobie rezerwację poprzez opłacenie rezerwacji wcześniej lub możesz też opłacić przejazd wygodnie u Twojego kierowcy w samochodzie. Wybierz jedną z licznych metod płatności.

Szybka rezerwacja
Szybkość rezerwacji

Chcesz przejechać z punktu A do punktu B i nie ma nikogo w okolicy? Zadzwoń do nas! Wystarczy, że podasz nam gdzie jesteś, podasz nam swoje dane, a nasz kierowca niezwłocznie po Ciebie przyjedzie. Za przejazd zapłacisz bezpośrednio u kierowcy.

Usługi concierge
Concierge

Chciałbyś oprócz przejazdu, żeby ktoś zorganizował za Ciebie bilety na atrakcję turystyczną lub rozplanował cały dzień podróży? Lepiej nie mogłeś trafić! Zrobimy to za Ciebie z ogromną przyjemnością!

[[bg-slider]]